O firmie

Hurtownia Farb i Lakierów rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w 1993 r. pod nazwą - Hurtownia Farb i Lakierów - Pośrednictwo Handlowe. Siedziba znajdowała się na terenie Fabryki Farb i Lakierów "Śnieżka" S.A. w Brzeźnicy. Zajmowała się sprzedażą i pośrednictwem handlowym nie tylko wyrobów Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka", ale również innych polifarbów i producentów farb, emulsji, lakierów, klejów oraz wyrobów i akcesoriów malarskich.

Głównym zadaniem było pozyskiwanie kontrahentów handlowych dla Fabryki Farb i Lakierów "Śniezka" oraz prowadzenie logistyki tychże wyrobów.

Rozwijając się firma przeniosła swoją działalność do Dębicy, gdzie prowadzi punkty sprzedaży zarówno sprzedaży hurtowej jak i detalicznej. W chwili obecnej obsługujemy ponad 100 punktów handlowych oraz około 50 hurtowni chemicznych. Prowadząc działanie promocyjne nawiązaliśmy bardzo dobrą współpracę z odbiorcami naszych wyrobów.
 
 
 
W roku ubiegłym zakupiliśmy samochody ciężarowe, które zaopatrywują naszych odbiorców jak i też prowadzimy usługi transportowe dla innych kontrahentów. Obsługa naszych odbiorców, dzieki dobrej współpracy z producentem farb i lakierów i naszych działań reklamowych stoi na bardzo wysokim poziomie. Obsługujemy region południowo-wschodniej Polski. Podejmujemy działania mające na celu pozyskanie innego regionu.
ZADZWOŃ DO NAS:
14 676 54 40